Здоров'я

Чотири продукти, які допоможуть вам перемогти діабет

Поки вчені знаходяться в пошуку ліків які допоможуть людині перемогти діабет, ми пропонуємо вам дізнатися про чотири продукти, які допоможуть вам у боротьбі з цією недугою.

Темний шоколад

Цей продукт, а точніше, флавоноїди какао, які в ньому містяться, здатні допомогти вам у боротьбі з недугою. Також в цій речовині багато інших корисних властивостей, які допомагають роботі серцево-судинної системи.

  • Втім, медики не рекомендують сильно захоплюватися шоколадом, оскільки він є висококалорійним продуктом. Зараз виробники додають багато цукру у чорний шоколад, так би мовити, для смаку, щоб він не сильно гірчить.

Йогурт

Даний продукт дуже багатий молочним протеїном, він рятує нас від перекусів протягом дня всілякими фаст-фудами, оскільки дуже поживний. В результаті його вживання вранці або в обід, ви без проблем дотягнете до вечері, і почуття голоду здолати вас не зможе. Вживаючи смачну і здорову їжу, ви відмовляєтеся від вуглеводів і багатьох хімічних домішок, що містяться у всяких бургерах та інших подібних продуктах. Дослідження показали, що корисні для організму людини бактерії, які міститься в йогурті ще сприяють підтримці потрібного рівня глюкози в крові.

  • Мінус у йогуртів тільки один: у фруктові різновиди виробники додають багато цукру, знову ж таки, щоб надати продукту смакові якості. Тому, краще всього зробити вибір на користь натурального йогурту.

Велика чашка багатого молочним протеїном натурального йогурту допоможе дотягнути до вечері без жодних шкідливих снеків, а це значить, що недоотримаєте шкідливих простих вуглеводів і купи хімічних добавок в додачу.

Родзинки

Вони теж допомагають в боротьбі з цукровим діабетом. Якщо ви будете вживати кожен день всього лише сто грамів родзинок, то зменшите ризик захворювання. Річ у тім, що в ізюмі міститься сильний флавоноїд кверцетин, який має протизапальні властивості. А ще родзинки хороші тим, що їх можна додавати в каші, інші страви, салати.

Бруква

Колись цей овоч був дуже популярним, а потім її незаслужено забули. Хоча, з того часу бруква не втратила своїх корисних властивостей. Раніше вона популярна у німців і шведів, а ось в інших країнах особливою популярністю не користується. Між іншим, зовсім даремно. За вмістом у ній різних вітамінів, бруква перевершує багато овочів, а за недавніми результатами досліджень, вона знижує ризик захворювання на діабет. Бруква – корисний овоч, а ще в ній в три рази менше калорій, ніж, наприклад, в картоплі.

Натхнення: www.medpulse.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button