Людина

Тривалий перегляд телевізора може стати причиною ранньої смерті

Команда дослідників з Національного інституту раку вважає, що тривалий перегляд телевізора є однією з восьми провідних причин смерті в США, додаючи, що домосіди, які проводять велику кількість часу біля телеекрану, мають підвищений ризик передчасної смерті.

5a099f94919d6fbbc0a9483fddf81898

В середньому, за статистикою, 80% дорослих американців приділяють перегляду телевізора 3,5 години на день, і декілька обсервацій досліджень вже показали зв’язок між переглядом телевізора і поганими показниками здоров’я. Зокрема, було встановлено зв’язок між збільшенням перегляду телевізора і підвищенням ймовірності смерті від більшості основних причин.

У новому дослідженні фахівці розглянули більш 221000 осіб у віці 50-71 років, які страждали від хронічних захворювань на початку дослідження. Вченим вдалося виявити зв’язок між тривалим переглядом ТБ і підвищеним ризиком смерті від раку і серцево-судинних захворювань. Крім цього, вчені також визначили нові зв’язки між переглядом телевізора і більш високим ризиком смерті від більшості провідних причин смерті в США, таких як цукровий діабет, грип, пневмонія, хвороба Паркінсона і хвороби печінки.

Отримані результати підтверджують дані інших досліджень, згідно з якими занадто тривале перебування у положенні сидячи може мати безліч різних несприятливих наслідків для здоров’я і навіть призводити до передчасної смерті. Хоча кожен з виявлених зв’язків має правдоподібні біологічні механізми, кілька асоціацій виявлені вперше, і необхідні додаткові дослідження, щоб підтвердити отримані результати для більш повного розуміння даного зв’язку, відзначають експерти.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть