Людина

Лікарі назвали 5 продуктів, які погіршують здоров’я шкіри

Власницям красивої і чистої шкіри найчастіше є прихильники правильної дієти і способу життя, стверджують лікарі. Вони назвали 5 продуктів, які погіршують стан і зовнішній вигляд шкіри.

Багато дієтологів і дерматологів відзначають, що харчування відіграє надзвичайно важливу роль у збереженні красивої шкіри. Для цього необхідно переглянути своє меню ще в молодості, щоб з більшою ймовірність залишитися в “свіжому вигляді”. В першу чергу, лікарі рекомендують обмежити вживання солодощів і цукру. Відомо, що велика кількість вуглеводів змушує підшлункову посилено виробляти інсулін, чий надлишок негативно позначається на сальних залозах шкіри. Аналогічний ефект виникає і при неконтрольованому поїданні молочних продуктів, які містять білок з сімейства інсуліноподібних факторів.

А ось любителів кави і чаю очікують неприємні новини: ці напої позбавляють шкіру від рідини, викликаючи її сухість. Це призводить до втрати пружності і еластичності, проявляючись у вигляді ранніх зморщок й заломів. Ще більш сильний вплив надає алкоголь, який не тільки сушить епідерміс, але і стає причиною набряків. Макарони з білого борошна, рис, здоба і білий хліб повинні бути збалансовані в раціоні, адже є багатим джерелом простих вуглеводів. Крім того, вони стимулюють окислювальні процеси, що призводить до руйнування еластину і колагену.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button