Поради

Троянди, які завжди красиві й сильні

Питання щодо розвитку троянд завжди стоїть на першому місці у кожного садівника, бо саме ради рясного цвітіння, ці рослини висаджують у садочках, парках та скверах. Щодо троянди догляд за нею повинен бути найбільш ретельним, навіть перед посадкою потрібно підготувати правильне місце і грунт. Завжди перед посадкою до грунту вносять перегній, але з появою органічного добрива ЯРОС така потреба зійшла нанівець, бо склад такого засобу завжди збагачує грунт корисними складовими та мікроорганізмами.

Image by Couleur from Pixabay

Органічне добриво ЯРОС забезпечить для троянди догляд на вищому рівні. Бо це є комплексне добриво тривалої дії. Важливо в процесі догляду слідкувати за періодичність внесення розчину до грунту.

Етапи догляду за трояндами з ЯРОС

Рання весна, це період, коли потрібно призводити першу підгодівлю рослини. Хоча, перш за все потрібно обрізати всі зайві гілки й одразу робити обробку розчином ЯРОС. Оскільки ранньою весною рослини потребують азотовмісних добрив, то ЯРОС, це є саме те, до скаладу якого не тільки азот надходить, а й всі необхідні поживні речовини.

Але не тільки ранньою весною потрібно вносити добрива, це потрібно робити упродовж всього періоду росту рослини, які включають до себе періоди бутонізації, та після цвітіння. Перш ніж розпочати обробку рослини, потрібно зробити розчин ЯРОС.

ЯРОС, це є рідина, яка повністю розчиняється у воді. Його походження вражає, бо для його виготовлення не використовувались хімічний синтез та опромінювання. Цей екологічно чистий продукт ухвалено по інстанціях Євросоюзу. Майже 17 років, це органічне добриво виробляє справжні дива, саме тому, приходиться збільшувати обсяги виготовлення продукції. На сторінках інтернет-магазину можна знайти засіб різного фасування від 250 мл, 1 л, та 20 л. Навіть флакону в 250 мл вистачить на декілька обробок рослин.

Щодо приготування розчину для обробки троянд, то тут потрібно уділити особливу увагу щодо води для розчину. Вона повинна бути відстояна, тепла та без хлору. Для приготування розчину для підгодівлі та оброблення троянд необхідно 25 мл-50 мл розчину на 10 л води. Такий розчин завжди підійде не тільки для обробки троянд, але й підгодівлі грунту. Саме з ЯРОС у грунті:

– покращиться його структура;

– нормалізується кислотність;

– рослини поповнять свій запас корисних речовин.

Передозування таким майже чарівним засобом неможливе, бо його вироблено на основі натуральних інгредієнтів. Щоб оформити замовлення, достатньо вибрати пляшку з потрібним об’ємом засобу й очікувати на доставлення товару Новою поштою. Жителі України мають нагоду отримати замовлення в любому куточку країни, де є відділення Нової пошти.

Джерело: https://iaros.com.ua/


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button