Різні цікавинки

Рекомендації щодо вибору якісного матраца

Багатьом здається, що матрац дуже просто вибрати. Тим паче, що продавці допоможуть з консультацією. Але кожній людині необхідно пам’ятати, що сон є запорукою стану здоров’я організму, з цієї причини потрібен не тільки дешевий, але в першу чергу, максимально комфорний матрац. Тим не менш, сучасні клієнти забувають про те, що поганий матрац стане служити причиною появи постійного безсоння. Тому купляючи матрац в http://mebel-online.com.ua/ ви оберете не тільки не дорогий товар, а також отримаєте від інтернет-магазину Мебель-Online справді якісну продуцію.

1-05-03-2015-600-307

На що потрібно звертати увагу при виборі матраца?

– Бажано враховувати вагу людини. Для людей вагою менше шістдесят кілограм потрібно вибирати м’який матрац, від 60 до 95 кілограмах можна вибрати середню жорсткість, більше 95 кг слід купувати жорсткий матрац. Якщо передбачається, що на матраці стануть спати люди, які мають різну статуру, можна замовити матрац по персональним параметрам.

– Щоб не виникало алергічних реакцій, потрібно уважно подивитися склад використовуваного наповнювача.

– Розмір матраца. Він зобов’язаний співпадати габаритам основи ліжка. Інакше він буде створювати незручність для сну.

– Обов’язкова умова під час вибору – тестування матраца на жорсткість. При натисканні на матрац, що знаходиться строго у вертикальному положенні, прогин повинен бути не більше п’ятнадцяти сантиметрів.

Бажано озброїтися найпростішим набором знань про даний вид товару.

У виробництві беспружинних матраців застосовуються різні наповнювальні матеріали: від латексу до кокосового волокна. У конструкції можуть бути задіяні блоки з різних наповнювачів.

Виділяють дві основні групи пружинних матраців. Вважається, що більша кількість пружин підсилює ортопедичну ефективність. У товарах першого виду пружина закріплюється поштучно, тому майже повністю пропадає скрипучість. В іншій категорії пружини скріплюються цільним блоком.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button