Різне

Як правильно грати в букмекирських конторах

stavki_1jpgПочатківці цікавляться: як правильно грати на тоталізаторі, як ставити ставки на спорт? Процес гри має ряд особливостей. Щоб дізнатися, як ставити на тоталізаторі, варто знати кілька правил, краще ознайомитися з ними на сайті обраної контори. Але в кожному разі, при грі на тоталізаторі важливо вести самоконтроль – головна запорука успіху.

Як ставити в букмекерській конторі – правила гри

Визначити свої фінансові можливості і відсоток від капіталу, для здійснення ставки. Не варто ставити всю суму на певну подію, навіть після кількох виграшних ставок, так як можна відразу втратити все.

Не робити ставки на будь-які події, ретельно вибирати подію. Новачкові краще зосередити увагу на один вид спорту, а краще на одну або дві команди. Це дозволить більш ретельно відібрати інформацію для аналізу.

Як грати в букмекерській конторі – п’ять порад для початківців

Робити ставки на спорт, який добре знайомий. При цьому рекомендується зібрати інформацію про правила гри.

Вибрати саму знайому лігу.

Вибрати букмекера, наприклад, британська контора http://www.bkcom.ru/ доступна, вивчити правила ставок, подивитися на коефіцієнти і справно виконувати свої обов’язки.

Чітко визначитися з сумою ставки.

Не ставити лише через високі коефіцієнти. Для початку краще ставити на явних фаворитів. Хоча багато не заробиш на них, але зате можна отримати перший прибуток.

Як правильно грати в тоталізатор? У будь-якому випадку гра в букмекерській конторі – це ризик, але якщо є бажання зробити ставку на спортивну подію, напевно треба починати зі знайомства з новинами. Так як будь-який чинник впливає на результат події, наприклад, зміна тренера, погода, місце проведення поєдинку і багато іншого.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button