Різне

Цікаві факти про натяжні стелі

Мало хто знає про це, але практично всі видатні події в античності відбувалися під натяжними стелями. Правда, тоді вони трохи відрізнялися від сучасних. Ми з вами можемо заглянути в минуле, щоби подивитися, як виглядали натяжні стелі в античній Греції, Єгипті та Італії.

Паралельно стелі в декількох сантиметрах від неї натягували тканину, попередньо просочивши її вапняним розчином. Коли тканина висихала, вона ставала настільки рівною, що неможливо було відрізнити її від справжньої стелі.

У Стародавньому Римі та Стародавній Греції інколи використовували навіть шовкову тканину для стелі. Колір підбирався відповідно кольору стін. Тканина – матеріал, не дуже міцний та схильний до вицвітіння. Тому стелі з часом втрачали свою форму, колір і провисали. Єдиний вихід був – заміна натягнутого матеріалу.

У стародавній Вірменії технологія створення натяжних стель була вдосконалена. Для цього там використовували виключно бавовняну тканину. Спочатку вона просочувалася водною емульсією крейди, а потім натягувалась на каркас під стелею. Коли тканина висихала, вона давала усадку. Завдяки цьому, поверхня стелі була ідеально рівною.

Натяжні стелі в тому вигляді, в якому ми звикли їх бачити, з’явилися в Швеції в 60-х роках ХХ століття. Вони відразу ж стали дуже популярні спочатку в Західній Європі, а потім і по всьому світу.

І все ж найбільше натяжні стелі популярні у Франції. Це і не дивно. Адже там перебувають всесвітньо відомі виробники натяжних стель.

А французькі натяжні стелі вважаються не тільки кращими в світі, а й «законодавцями моди» у цій області. Технології виробництва і матеріали для натяжних стель, використовувані для цього, французи зберігають у великій таємниці. А у нас для вас немає таємниць, і якщо ви забажаєте придбати французьку натяжну стелю в Києві, ласкаво просимо до магазину http://www.demi-lune.com.ua/, де ви зможете вибрати до смаку різноманітні матеріали від глянцю до мату, від лакових до сатинових.

Крім Франції популярністю користуються такі виробники як Голландія, Італія, Німеччина, Швеція.

Основоположником сучасної технології виробництва натяжних стель вважається французька компанія NORMALU SA. Вона перша запропонувала метод використання ПВХ-плівки для стель, який успішно застосовують виробники багатьох країн.

Сучасна натяжна стеля – це надміцна плівка ПВХ, яка натягається в декількох сантиметрах від стелі. Ширина полотен натяжних стель починаючи з 2012 року, перевищує 4,5 метра.

Полівінілхлорид дуже зручний матеріал для виробництва натяжних стель. Він пластичний, тому дозволяє створити стелі будь-яких форм.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button