Різні цікавинки

Цікаво про косметику

У Стародавньому Китаї багаті городянки, для збереження краси та молодості, натирали обличчя шовковою матерією. Що має під собою вагомі наукові підстави. Справа в тому, що при такому терті виникають невеликі електричні імпульси, стимулюючі швидке оновлення клітин шкіри. На основі цієї технології було створено багато сучасних косметологічніх апаратів.

В якості процедури омолодження давньогрецький вчений і лікар Гіппократ радив своїм пацієнткам робити спеціальну маску, до складу якої входило незмінна оливкова олія, печінка ящірки і червоне вино.

Єгиптяни перші почали практикувати нанесення макіяжу на обличчя, далі це мистецтво передалося в Рим і Грецію, а після цього широко поширилося по всьому світу.

Desheli – ізраїльсько-французький бренд, що сколихнув світ. Представники компанії стверджують, що їм вдалося винайти продукт нового покоління. Завдяки інноваційній розробці вчених з’явилася можливість впливати на негативні процеси в організмі, зокрема на процеси старіння, про що свідчать Дешели отзывы. Сьогодні провідні ізраїльські фахівці діляться з нами принципом дії свого винаходу, зберігаючи при цьому секрет його виробництва.

Найперший кольоровий водостійкий лак для нігтів був розроблений в 1933 році косметичною компанією Revlon. Її президент і засновник Чарльз Ревлон особисто розробив формулу цієї продукції.

У 18 столітті жінки для омолоджування і шовковистості шкіри на ніч прикладали до обличчя телятину, а для більшої виразності очей натирали повіки звичайним вугіллям. У ті часи його було незрівнянно більше, ніж зараз.

Перша фарба для волосся, що містила штучні барвники була створена в 1907 році у Франції вченим- хіміком Еженом Шуеллер. До складу цієї фарби входили сульфат натрію, сіль заліза і мідна сіль.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button