Різні цікавинки

Kondakov Asset Managment

kurs_akcij_250Сьогодні мова піде про Форекс, як можливість перетворити свої бажання в реальність. Ось тільки, маючи постійну роботу, у більшості людей немає можливості витрачати сотні годин на вивчення відповідної літератури про коливання курсів. До того ж кожна тверезомисляча людина повинна розуміти, неможливо вдома за декілька вечорів вивчити програму Гарварду по бізнесу. Тому й існує така організація, як Kondakov Asset Management отзывы про яку можна побачити не тільки на наших, а й на закордонних форумах і спеціалізованих майданчиках — наочне  підтвердження того, що компанія завоювала собі ім’я.

Дана компанія грає роль радника та центру з управління трейдингом. Група професіоналів з ??офісом в Америці здійснює прибуткові операції. Тим часом клієнт відпочиває, працює, спить. Очолює центр відомий у вузьких колах Костянтин Кондаков. Ця людина народилася і виросла в Україні, щоб через багато років очолити цю організацію.
Природно, мова йде про довірче управління. Суть цієї послуги гранично проста. Клієнт сам обирає трейдера за показниками прибутковості і довіряє примножити капітал, захистити його від інфляції, зберегти і так далі.

Головна перевага довірчого управління полягає в тому, що роботу роблять професіонали, а не аматори. Ні, звичайно, можна спробувати удачу. Світ знає багато історій, коли людина, нічого не розуміючи в якійсь справі, робиля карколомну кар’єру без найменших втрат. Правда? Якось насилу віриться.

Для того щоб освоїти трейдинг, навчитися будувати прогнози і отримувати вигоду навіть від падіння курсів не хватить усього життя. Тому все просто — Forex і або Кондаков або MMCIS GROUP. Але це не більше ніж інструмент, як його використовувати залежить лише від того, у кого є гроші.

Розвиток комунікацій надав всьому людству унікальний шанс, будучи за тисячі кілометрів залишатися на зв’язку. Тепер в два кліка стає доступна біржа в будь-якій частині світу. Жорстка ж конкуренція стимулює до виживання тільки кращі компанії. Такий закон світу акцій і валютних курсів.

У бажанні заробити немає нічого поганого. Мало того, така природа людини, їй завжди потрібно більше. Однієї зарплати недостатньо для того, щоб купити хорошу машину і забезпечити сім’ю житлом. Такі реалії сучасного життя. Хочеш добре життя, комфортну квартиру з видом на парк або озеро — плати. Іншого не дано. Якщо ж не готовий ризикувати, діяти, домагатися цілей … залишається лише задовольнятися малим. Не те щоб у цьому було щось погане … просто завжди хочеться більше. Якщо хтось їздить на Porshe і їсть в найдорожчих ресторанах, значить є шлях всього цього досягти.

Кнопка «Наверх»
Закрыть