Різні цікавинки

Чи варто купувати нерухомість в Іспанії під час кризи

Труднощі в отриманні об’єктивної інформації про іспанський ринок нерухомості ускладнюють перетворення купівлі нерухомості в Іспанії у вигідне джерело прибутку. Виявивши бажання придбати нерухомість в Іспанії, перш за все, слід визначитися з цілями подібної купівлі. При цьому необхідно виділити основні і вторинні цілі, а також оцінити обсяг фінансових вкладень. Тим більше складніше цього зробити на тлі світової фінансової кризи. Тому вам може стати в пригоді портал про http://diagonalmar.ru/, де публікується найсвіжіша інформація з Пірінейського півострова.

Як свідчить досвід, найчастіше співвітчизники прагнуть прикупити будиночок або квартирку в цій далекій, але такій прекрасно-ваблячій країні з наступних причин.

07-11-14-foto-cikavosti550x364-1

Маючи житло в цій країні, легше оформляти виїзд до Європи в цілому. Дуже зручно і приємно мати свій власний куточок для відпочинку в якомусь дивовижному містечку. Свій будинок за кордоном — це надійна база для можливого переїзду. Якщо діти виберуть для здобуття вищої освіти іспанські університети, то своє житло в Іспанії буде дуже доречним. Крім того, власну іспанську нерухомість можна зробити вигідним засобом вкладення нажитих капіталів і захисту від інфляції: її можна здавати в оренду чи просто згодом перепродати.

Читайте також: Де в світі найдешевша нерухомість?

У кожному випадку, нерухомість в Іспанії завжди в ціні. Згідно загальновизнаного джерела відомостей про динаміку розвитку іспанського ринку нерухомості — доповіді Товариства оцінювачів Іспанії — за минулі двадцять років нерухомість в середньому подорожчала в залежності від місця її розташування на 12-14%. Що ж стосується об’єктів нерухомості, розташованих на іспанському Середземномор’ї, то їх вартість за цей же період збільшилася приблизно на 40%. Ця різниця пояснюється, насамперед, дефіцитом землі в прибережній смузі. Навіть, незважаючи на кризу, житло продовжує повільно, але зростати в ціні.

Ринок іспанської нерухомості завжди відрізнявся високим рівнем надійності і стабільності. Проте, через широке розмаїття економічних, географічних, інфраструктурних та інших аспектів розвитку при його аналізі слід скористатися послугами професійних агентств нерухомості, а не покладатися на власну суб’єктивну думку.

Кнопка «Наверх»
Закрыть