Різне

Твердопаливний котел тривалого горіння. Як вибрати?

foto_cikavosti_26.06.2014-02Комфорт будинку багато в чому залежить від ефективності роботи опалювальної системи, серцем якої є котел. Незважаючи на масу альтернативних джерел тепла, багато хто все ж вважає за краще використовувати тверде паливо. Найрізноманітніші види твердого палива дозволяють відчувати свою незалежність і впевненість у захищеності від суворої зими і негоди. Щоб вибрати твердопаливний котел тривалого горіння, потрібно знати, що він дає і як працює.

Твердопаливні котли більш раннього виробництва були досить громіздкими і вимагали регулярного “підживлення”. Тобто топку треба було постійно поповнювати. Сучасні котли, що працюють на різних видах твердого палива (від вугілля до пресованих дров або тирси) вражають своєю тепловіддачею і тривалістю горіння однієї закладки. Від 8 до 30 годин паливо буде горіти (котли на вугіллі – до 7 діб), зігріваючи ваш будинок. І це не межа. Автоматика та інше котельне обладнання, що знайдете в каталозі товарів Allbiz за адресою , вбудоване в це обладнання, спільно з суперсучасною заслінкою, будуть контролювати температуру, підтримуючи постійні показники.

Сучасні котли тривалого горіння застосовують технологію піролізного горіння, при якому газ, що виділяється при горінні деревним паливом, повторно проходить через форсунки. Такий механізм дозволяє досягнути 90% ефективності роботи котла.

Безсумнівно, кожен виробник намагається схилити споживача саме до своєї продукції, але вибір слід робити, спираючись на якісні та технічні характеристики, щоб не переплачувати лише за бренд. Розбиратися у всіх тонкощах опалювального приладу досить складно. Тим більше, що купити просто вподобану модель буде помилковим рішенням. Перед покупкою потрібно правильно розрахувати потужність котла, вимоги до технічного обслуговування, правильно спроектувати всю опалювальну систему, щоб навантаження на котел було достатнім і не надмірним. З таким складнощами краще звертатися до фахівців, які мають навички роботи з подібним обладнанням і здатні точно визначити, який котел краще підійде для вашого будинку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button