Різні цікавинки

Як вибрати дерев’яні двері?

foto_cikavosti_26.06.2014-03_resizedВибір дверей завжди супроводжується довгими пошуками матеріалу потрібної якості. Хорошим компромісом між міцністю, довговічністю і високими екологічними якостями стало дерево.

З давнини дерево є традиційним матеріалом під виготовлення дверних і віконних плетінь. Завдяки своїм природним ізоляційним властивостям, простоті в застосуванні й обслуговуванні, а також широкому різноманітності колірних поєднань і текстури різних породних уявлень, дерево було і залишається найбільш широко застосовуваним матеріалом у виробництві дверних конструкцій. Завдяки особливим технологіям і обробкам, які застосовуються на промислових деревообробних підприємствах, що включають в себе просушку, просочення, тонування і лакування деревини, двері на основі такого матеріалу надають споживачам додаткові гарантійні якості, куди входить неперевершена довговічність і стабільність.

Сучасні двері виготовляються з набору клеєних брусків невеликого розміру. За рахунок такої технології двері не схильні до деформацій і рівень їх надійності не поступається дверям з металу. Однак цінова характеристика такої конструкції піднімається на досить високий рівень, окрім того, час на виготовлення також зростає. Якщо вам теміново потрібно придбати деревяні двері завітайте в Гіпермаркет дверей де зможете вибрати продукцію на любой вкус з широкої колірної гами полотен.

Крім того, тут варто відзначити, що якість дверей в багатьох випадках залежить від якісних характеристик вихідного матеріалу. Деревина не повинна містити сучкову основу і смоляні кишені. А при придбанні дерев’яних вхідних дверей, варто звернути увагу на захисні протигрибкові та протипожежні якості. Як правило, такий захист забезпечують за допомогою різних складників і сумішей, якими оброблена поверхня продукту. Захисний шар перешкоджає проникненню вологості в дверну конструкцію, одночасно знижуючи ризик розбухання і подальшого пересихання в процесі зниження вологості.

Зовнішня поверхня дерев’яних дверей відрізняється особливими колірними поєднаннями. Різні ділянки деревини можуть частково відрізнятися за колірним набором. Це пов’язано з частковою неможливістю підбору ідеальних дверних деталей за колірною гамою на первісній виробничій стадії, оскільки фінальний колір дерева проявляється після покриття поверхні лаком. Однак такі нерівномірності дверної конструкції не є недоліком такого матеріалу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button