Різне

Ситуація на ринку нерухомості в Києві залишається стабільною

Віктор Оборський, який очолює в компанії UTG (Українська Торгова Гільдія – лідер українського ринку консалтингу) департамент стратегічного консалтингу, сказав, розмовляючи з представниками засобів масової інформації що обсяг нової житлової площі, яка буде введена в експлуатацію до настання нового року, досягне величини в 1,3 мільйона квадратних метрів в одній тільки українській столиці.

За словами Оборського, всі інші види нерухомості сьогодні помітно відстають від житлових будинків як за абсолютними величинами продажів, так і за динамікою основних показників цих продажів. Ця тенденція чітко проявляється як у столиці країни, так і в інших містах. При цьому, якщо говорити про Київ, то слід в першу чергу відзначити, що нинішній рівень розвитку ринку житлової нерухомості приблизно збігається з тим, який спостерігався безпосередньо перед початком глобальної фінансової кризи.

Як відомо, криза завдала жорстокого удару по ринках нерухомості в усьому світі, і Україна не стала винятком. При цьому, однак далеко не у всіх країнах сьогодні можна спостерігати повернення до докризових показників. Позитивним є і той факт, що вдалося повернути на колишній рівень не тільки , але й будівництво житла.

Значного приросту попиту на житло в порівнянні з показниками минулого року при цьому, однак, не очікується. Можна сказати, що основні показники будуть близькі до торішніх. Це вказує як на стабільність, так і на те, що в нинішніх економічних умовах вже була досягнута вершина попиту.

Оборський вважає, що найбільш характерною тенденцією стало «переформатування» попиту на житло – неважко помітити, що обсяг продажів на ринку вторинного житла падає приблизно з тією ж швидкістю, з якою росте попит на “первинку”.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button