Інтернет

Твіттер – “обитель зла”

Група дослідників інституту Weibo зробила невтішне для соцмережі Твіттер відкриття. З’ясувалося, що «Твіттер» – це найбільше “зле” місце на просторах Інтернету.

Фахівці Пекінського інституту висловлюють думку, що користувачами соціальної мережі часто керує гнів, а такі емоції як печаль або радість відходять на другий план. Фахівці впевнені, що ця ситуація не обіцяє нічого хорошого, тому що постійні негативні емоції призводять до депресії і стресових ситуацій, а це пряма дорога організму до хвороби. Вбачається закономірність у тому, що запеклі користувачі Твіттера більш агресивні, ніж ті, які рідко заходять на цей соціальний ресурс, або навіть повністю його нехтують.

Цілком імовірно, що це спостереження притягнуте за вуха, але все-таки варто замислитися, перш ніж сісти за комп’ютер: «Чи не хочеться мені зараз випустити пару в соцмережі?» І взагалі, не варто занадто багато часу приділяти соціальним мережам, адже, як показує вже не перше дослідження, це шкідливо позначається на вашому здоров’ї.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button