Інтернет

Захистити інтернет-користувачів від хакерів допоможуть USB-презервативи

Мільйони людей по всьому світу, які активно користуються мобільними пристроями та інтернетом, постійно перебувають під загрозою – їх пристроям загрожують віруси. Щоб убезпечити користувачів, був розроблений “USB-презерватив”.

Розробкою високотехнологічного контрацептиву займалися експерти в області безпеки. Головним завданням, яке ставили перед собою творці, є збереження і абсолютна безпека важливих для користувача даних. Пристрій дозволяє користувачам підключати свої телефони або планшети до незнайомих USB-портів без ризику підхопити вірус.
foto_cikavosti_2908.2014-02_resized

 

Компанія Crowd Supply, яка продає продукт, описує ґаджет, як “захисний бар’єр між користувальницьким пристроєм і нещадними хакерами”.

Читайте також: Через рік інтернет може стати безкоштовним і загальнодоступним

Розроблено USB-презерватив був за участю експертів з команди int3.cc, яка працює в Нью-Йорку і спеціалізується на захист персональних даних. Поява пристрою обумовлена все зростаючим числом підроблених зарядних станцій в громадських місцях, через які можуть бути завантажені особисті дані.

USB-кабелі складаються з різних кабелів, загорнутих в одному захисному обплетенні. Кожен з них має свою функцію: два з них служать для подачі електричного струму на пристрій, а два інших – для передачі даних.

“Якщо смартфон підключається автоматично включається режим “знімного диска”, це робить всі файли, що зберігаються у внутрішній пам’яті пристрою, доступними для ПК”, – попереджають представники фірми Symantec.

У цьому режимі можуть бути скопійовані документи, а також різні резервні копії даних, створені додатками і багато іншого, зазначає у свіжому номері британське інтернет-видання Mail Online.

foto_cikavosti_2908.2014-02-01_resized

USB – презерватив являє собою невеликий чіп, який має два порти – “тато” і “мама”, які розташовуються на одній друкованій платі. Використовуючи ґаджет для з’єднання пристрою з невідомим USB-портом, користувач отримує 100% гарантію, що дані з його ґаджета не будуть передані по кабелю. При цьому зарядка пристрою буде проходити в штатному режимі.

Читайте також: 10 пророкувань про розвиток інтернету, які так і не збулися

Робота над ґаджетом, як це нерідко буває, починалося як експеримент. Як заявили в компанії, вони і не підозрювали, що пристрій стане таким популярним.

USB-презерватив можна придбати в інтернеті. Зараз він продається на сайті групи інформаційної безпеки Xipiter по $10 за штуку.

foto_cikavosti_2908.2014-02-02_resized


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments