Технології

У 2015 році Samsung залишиться лідером світового ринку смартфонів

У 2015 році Samsung Electronics збереже за собою звання лідера світового ринку смартфонів, прогнозують аналітики Digitimes Research. У десятку найбільших постачальників комунікаторів експерти також включили Apple, Lenovo, LG Electronics, Huawei, Xiaomi, Microsoft, TCL, Coolpad і Oppo.

1-25-03-2015-600-450 (2)

Очікується, що цього року Samsung і Apple поставлять понад 330 і 230 млн смартфонів відповідно. Lenovo, завдяки торішньому придбання Motorola Mobility, займе третє місце з результатом 84 млн пристроїв.

У LG річний обсяг відвантажень смартфонів повинен досягти 67 млн штук, з урахуванням чого компанія розташується на четвертому рядку рейтингу. Замкне п’ятірку лідерів Huawei з показником трохи більше 65 млн апаратів.

Читайте також: ЗМІ: терористи з «Аль-Каїди» знайшли спосіб перетворювати iPhone і Samsung Galaxy бомби в

У публікації також зазначається, що входять в десятку виробники в сумі випустять більше 70% від загального числа поставлених у 2015 році смартфонів під управлінням ОС Android.

Варто додати, що в одному з попередніх досліджень Digitimes Research по ринку смартфонів експерти передбачили його зростання на 16,4%, до більш 1,4 млрд штук. Фахівці очікують збереження панування Android – на частку апаратів з мобільної ОС від Google доведеться 78,5% від світового обсягу відвантажень. Друге місце за цим показником займають платформа Apple iOS з результатом 16,6%. Windows з 4-відсотковою часткою стане третьою, а під контролем BlackBerry буде лише 0,6% ринку.

Натхнення: dailycomm.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button