Людина

Жінки більш успішні в бізнесі, ніж чоловіки

Згідно з інформацією, отриманої від авторів наукового експерименту, з’ясувалося, що компанії, на чолі яких стоять представниці слабкої статі, приносять більше прибутку, ніж організації, що знаходяться під керівництвом чоловіків.

1-25-03-2015-600-337 (2)

Завдяки дослідникові Карен Рабін, вченим вдалося провести аналіз залежності жіночого лідерства від успішності різного роду підприємств. Повідомляється, що підсумки своїх опитувань експерти опублікували в Quartz. Слід зауважити, що в ході здійснення проектів, фахівці задіяли дані з 2002 по 2014 рік.

Читате також: Інтелект жінки впливає на здоров’я мужчини

Для визначення кореляції науковці використовували кількість прибутків, отриманих інвесторами компаній за той період, коли ними керували дами. Підсумки дослідів показали, що бізнес, яким займаються представниці слабкої статі, розвивається набагато швидше, ніж діяльність чоловіків-керівників. На думку психологів, велике значення в подібної тенденції має місце жінок в комерційній сфері.

Крім того, дівчата спочатку ставлять занадто високу планку кар’єрного зростання і просування, тому, в більшості випадків, вони досягають більшого успіху, ніж представники сильної статі. При цьому, жінок, що займають посадові позиції, звільняють частіше від мужчин.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button