Земля

У 2021 році активність ураганів в Атлантиці буде “вище норми”

Згідно з останнім прогнозом Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США (NOAA), у 2021 році кількість ураганів значно перевищить середній показник.

Unsplash

Раніше дані NOAA за 1981 по 2010 рік показували, що в середньому за сезон (1 червня по 20 листопада) в Атлантиці відбувалося 12 штормів, причому шість з них ставали ураганами й три класифікувалися як «великі урагани».

Однак спостереження за період з 1991 по 2020 показують, що активність ураганів буде «вище норми» у 2021 році, а кількість самих штормів збільшиться до 13. Шість перетворяться в урагани, а п’ять можуть посилитися до ураганів зі швидкістю вітру мінімум 179 км / год.

Ці зміни можуть бути пов’язані з поліпшенням відстеження погодних умов завдяки вдосконаленим технологіям. Однак аналіз певних регіонів показав, що на деякі урагани впливає глобальне потепління. Наприклад, швидкість вітру в урагани, які спостерігаються у Бермудських островів, більш ніж у два рази вище, ніж 60 років тому. Аналіз 4000 тропічних циклонів за 40 років показав, що такі шторми формуються частіше і посилюються саме через підвищення температури.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button