Технології

У березні Boeing планує запустити перше «таксі» для астронавтів

У березні фахівці фірми Boeing збираються запустити в тестовому режимі новий космічний корабель. Мова йде про «таксі» для астронавтів, яке доставить їх на МКС.

У квітні поточного року закінчується термін дії підписаного контракту між РФ і Сполученими Штатами, який передбачає доставку астронавтів на діючу МКС. В даному випадку керівництво NASA залучило приватні фірми Boeing, а також SpaceX, для налагодження власної незалежної системи доставки. Представниками космічного агентства ще в 2018 році зазначалося, що капсула Crew Dragon, створена фахівцями компанії SpaceX, здійснить безпілотний політ сьомого січня. Однак пізніше дата була перенесена. Тестовий виліт повинен відбутися 28 лютого. У свою чергу Ілон Маск, який є засновником компанії заявив, що цей запуск буде дуже небезпечним, а також напруженим. Фірма Boeing хоче йти в ногу зі своїми конкурентами. Керівництво компанії намагається наблизити заплановану дату першого запуску CST-100 Starliner.

Варто відзначити, що пробний політ пройде в аналогічних умовах, як і у випадку SpaceX. В даному випадку капсула без космонавтів повинна долетіти до МКС, зістикуватися, а потім, від’єднавшись, повернутися на Землю. Місцем її приземлення вибрали Техас.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button