Технології

Дослідники створили незалежний екзоскелет для людини

Провідні технологи-інженери з університету Карнегі-Мелон створили унікальне програмне забезпечення, яке здатне економити енергію людей.

8d9cb234ce60fd46a7c69b29d39e0bd9

За словами авторів нововведення, тривалість лабораторних випробувань якого склала понад 8 років. При цьому, як стверджують медики, екзоскелет зможе полегшити життя тим людям, які мають проблеми з руховою системою або опорно-руховим апаратом. Крім того, використання енергонезалежної технології дозволяє позбавляти чоловіків і жінок від болю в спині.

Читайте також: 

Як заявили вчені, в найближчому майбутньому лікарі мають намір розробити спеціальні екзоноги. На думку науковців, формування та вдосконалення даних програмних забезпечень дасть можливість людям спростити процес руху. Також медики сподіваються, що новинка допоможе хворим хлопцям і дівчатам заощадити більше 7% енергії, що витрачається при ходьбі. Результати проведених досліджень опубліковані в журналі під назвою Nature.

Повідомляється, що екзоскелет вже показав гарний результат під час здійснення доклінічних випробувань. Механізм пристрою складається з окремих черевик, спеціального набору муфти і пружин, що не потребують окремого джерела енергії. Таким чином, винахід можна використовувати в будь-яких умовах.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button