Головна / Фото / У Флориді на селфі-знімок дівчини потрапив привид хлопчика

У Флориді на селфі-знімок дівчини потрапив привид хлопчика

Кілька років тому у Флориді 13-річна дівчина робила селфі в машині і помітила, що в кадр потрапив освітлений силует хлопчика. На фотографії, опублікованій в соцмережах, привид перебував за її спиною. Він, на думку парааналітиків, міг попереджати про дотримання заходів безпеки на дорозі.

 

Мати дівчини, намагаючись розібратися в причині появи в кадрі таємничого об’єкта, з’ясувала, що на ділянці дороги, де її дочка робила селфі, близько року тому сталася аварія. Конкретні деталі ДТП не публікувалися, так як воно було пов’язані з неповнолітнім. Однак жінці вдалося дізнатися, що постраждалу дитину відвезли на вертольоті. Жінка оприлюднила в Мережі дивне фото, де за спиною її усміхненої 13-річної доньки, яка сиділа на передньому пасажирському сидінні, добре видно залитий сонячним світлом силует світловолосого хлопчика віком близько 10 років.

Во Флориде на селфи-снимок девушки попал призрак мальчика

Знімком з примарною фігурою зацікавилися експерти в області паранормальних явищ. Фотографія не є підробкою, встановили фахівці, перевіривши зображення за допомогою спеціального ПЗ, яке використовується спецслужбами. За словами аналітиків, примари людей, душа яких викинута з тіла в результаті нещасного випадку, в більшості випадків залишаються земними. Хлопчик може не знати про свою загибель, і його дух залишиться на цій частині шосе назавжди. Він може попереджати людей про необхідність дотримання заходів безпеки при русі автомобіля, наприклад, пристібати ремінь, чого, як зізналася жінка, її дочка ніколи не робить.