Екологія

Промисловий метан забруднює атмосферу сильніше, ніж передбачалося

Вчені розповіли про величезну кількість промислового метану, який викидається в атмосферу Землі. Зокрема цифри можуть бути куди більш глобальними.

Раніше фахівці вивчали шкідливі викиди різних речовин у атмосферу, серед яких найбільш популярним для багатьох людей вважається вуглекислий газ (СО2). Незважаючи на це, екологи зазначають промисловий метан, який представляє куди більш серйозні наслідки і робить істотний вплив. Це відбувається через те, що він в 84 рази небезпечніший, ніж СО2 і виробляється по всьому світу в масштабних кількостях. Дослідники вказують і на постійні викиди, збиток від яких неможливо оцінити. На підтвердження наводиться випадок в Лос-Анджелесі, коли з-за витоку з газового сховища було втрачено понад 100 тис. тонн метану.

Зараз вчені не мають точного уявлення для оцінки викидів саме промислового метану з нафтопереробних заводів та інших підприємств. Це відбувається через корпорацій, які часто навмисно знижують за документами кількість шкідливих викидів. Експерти впевнені, що наявне число необхідно збільшити на 20-60%, щоб отримати реальну кількість промислового метану, який виділяється заводами в світі.

Читайте також: 

Екологи знайшли спосіб вирішення даної проблеми розробкою спеціального алгоритму, який дозволяє вивчити ізотопи метану. Вся справа в тому, що у природного метану зовсім інша структура. Свою версію вирішення проблеми, яка склалася висунули в Гамбурзі, де закликали більш серйозно контролювати промисловців, а також зосередиться на створенні підприємств з безвідходним виробництвом.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments