Різне

У клубі «Вулкан» можна грати без реєстрації і СМС!

Ви завжди хотіли вдосталь грати в ігрові автомати і не залишати будь-яких контактних даних? Довга реєстрація і нескінченні форми викликають у вас жах? Тоді вам варто обов’язково відвідати щойно відкритий клуб «Вулкан». Тут не потрібно реєструватися. Ви просто заходите на портал, вибираєте вподобаний слот і вступаєте в битву з одноруким бандитом, при цьому нічим не ризикуючи!

15-04-15-foto-600x450-1

Отримуйте задоволення від гри в барвисті 3-D симулятори. Захоплюючий сюжет, красива графіка і атмосферна музика дадуть вам можливість побувати в найбільш мальовничих куточках нашої планети, не виходячи за поріг будинку. Небезпечні джунглі Південної Америки, де височать загадкові храми, а скарби зберігаються у священних містах, чекають своїх відкривачів!

Вам необов’язково обмежувати себе однією епохою, рушайте на X століть назад в епоху вікінгів та пізнайте дух небезпечних подорожей і кровопролитних битв! Автомат Viking Age дає таку можливість всім бажаючим. А головне, не забувайте ділитися своїми емоціями, залишаючи коментарі за посиланням: http://super-vulkan.com/otzyvy/. Відгуки допомагають гравцям визначити найцікавіші слоти і розповісти всьому світу про свої гучні перемоги. Окрім того, це допомагає адміністрації покращувати ресурс, додаючи в асортимент автомати тієї тематики, яка подобається гравцям найбільше.

Шукаєте оригінальності, значить, вам сюди!

Так як можна грати в казино вулкан без регистрации творці проекту приділяють величезну увагу добірці незвичайних слотів. Одним з таких є Germinator. Цей гральний автомат звертає на себе увагу з найперших хвилин геймплея. Всі ігрові шаблони розбиті в пух і прах! Зникли традиційні барабани та набори ліній. Замість цього перед гравцем поле для гри в тетріс.

Кожен спін змушує символи обертатися в ліву сторону. Як тільки обертання зупиняється, автомат підраховує виграшні комбінації, яких може бути безліч. Символи складаються в набори та вибухають, але на цьому гра не зупиняється! На місце значків, що вибухнули, зверху опускаються нові! Так, продовжується до тих пір, поки на поле є хоча б три символи, що стоять на одній лінії.

Цей автомат володіє найоригінальнішим ігровим сюжетом з усіх можливих. У ролі символів виступають мікроби, які постійно чхають і будують гравцеві смішні мордочки. Гра також володіє цікавими бонусами, що дозволяють з великим інтересом знищувати віруси.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button