Різні цікавинки

Виникли проблеми з сексом? «Андроцентр» допоможе

12587В один не дуже прекрасний момент довелося зізнатися собі, що у нас з чоловіком утворилися проблеми сексуального характеру. Чому так сталося? Невже все, злякалася я. Куди ж поділася колишня пристрасть? Чому він став просто уникати сексу? Не дивлячись на всю його розкутість, відвертої розмови не вийшло. Чоловік посилався на втому, говорив, все пройде, це дурниця. Але я вирішила, що потрібна допомога фахівця. Спочатку відправила чоловіка до уролога. На моє здивування, він легко погодився. Але прийшовши в поліклініку і побачивши чергу під кабінетом, його ентузіазм раптово згас.

Потрібно шукати приватну клініку урології та гарного уролога, вирішила я. Довго металася по інтернету, вибираючи медичний центр. Розпитувала знайомих, дзвонила, але все не могла визначитися. Друзі порадили «Андроцентр» за адресою http://androcentr.kiev.ua/docuro.htm у Києві. Там є лікар андролог, який якраз і спеціалізується на розслідуванні та лікуванні наших проблем. Як би між іншим дала чоловікові номер телефона. Він подзвонив.

Його тут же запросили на консультацію. Лікар уролог-андролог не тільки проконсультував чоловіка, він направив його на обстеження. Діагноз був поставлений досить швидко. Виявилося, що ми вчасно спохватилися, проблема легко вирішувалася без хірургічного чи якогось серйозного лікування. Лікар рекомендував лікувальні заходи, які чоловік пройшов тут же в клініці. Ціни були настільки демократичні, а увага і турбота персоналу на такому високому рівні, що лікування не доставило особливих проблем. Крім того, запросили на консультацію і мене. З’ясувалося, що його проблеми і від мене залежали. Я дізналася багато цікавого, як слід далі поводитися в подібних ситуаціях. Крім того, я скористалася нагодою і відвідала мамолога, що в нашому віці слід періодично робити кожній жінці.

Сподобався професіоналізм лікарів та молодшого медперсоналу. Тут намагалися вникнути в твої проблеми і лікувати саму хворобу, а не її наслідки.

Радимо всім сімейним парам, не бійтеся звертатися до фахівців, тим самим, продовжите своє сексуальне життя. Адже хороший секс – це вогонь життя. Лікарі клініки урології «Андроцентр» обов’язково допоможуть вам, якщо виникнуть проблеми. Наша сім’я дякує фахівців центру за збереження наших відносин, за їх повноцінність. Сьогодні ми не тільки не думаємо про розрив, але і чекаємо появи малюка. І обстежуватися під час вагітності я планую тільки в клініці «Андроцентр».


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button