Різне

Де будують ідеальні квартири для життя

Комфорт проживання в мегаполісі не завжди пов’язаний з центральними районами міста. Центр Києва, шикарний Печерськ, Дніпровський район, Поділ і Шевченківський район приваблюють багатьох. Але для життя спокійніші і приємніші однозначно – прості спальні райони або передмістя столиці. Наявність шкіл, поліклінік, стан тепломереж, розмір зелених зон, доступність станцій метро, відбивається на вартості покупки або оренди квартир.

15-04-15-foto-600x272-1

Мікрорайон Теремки – південний кордон Києва. Зовсім недалеко розташований льодовий стадіон, іподром, в декількох кілометрах – національний комплекс Експоцентр України. Квартири на Теремках (http://vashakvartira.com.ua) – відмінний варіант для проживання в Києві. Найближче передмістя цікаве за рахунок своїх демократичних цін. Далеко не кожен сьогодні може дозволити собі елітні апартаменти в респектабельному районі. Основний попит зосереджений в сегменті малогабаритного житла класу-економ. Легко прийняти оптимальне рішення допоможе вам прекрасний вид з вікна, близькість зеленої зони, природних водойм, розвинена інфраструктура, комфортна густота заселення. Сприятливі умови для задоволення оздоровчих, спортивних і духовних потреб.

Зручність поїздок на роботу – тема для занепокоєння, що хвилює багатьох. Якщо ви вирішили купить квартиру в Теремках, це питання вирішується для вас без проблем. Хороша екологія, вдалі транспортні розв’язки, наявність метро, компактні малоповерхові житлові комплекси- незаперечна перевага району Теремки. У Вас є можливість придбати доступне житло у вже готової до експлуатації новобудові, а можна, з економічної доцільності, взяти участь в інвестиційних програмах в будівництво від котловану.

Щоб згладити можливі ризики, доцільно купувати квартиру безпосередньо у забудовника. Основним напрямком діяльності ЖК «Ваша квартира» є будівництво та продаж сучасного житла в передмісті Києва. Серед усього розмаїття пропозицій в новобудовах району Теремки, ми допоможемо нашим клієнтам вибрати найбільш підходящу квартиру, яка, для своїх мешканців, стане гідною зоною безпеки і комфорту. Всі планування детально опрацьовані і дозволяють раціонально використовувати кожен квадратний метр. В нашій галереї ви знайдете оригінальні архітектурні рішення, які допоможуть розкрити і проявити ваші дизайнерські здібності, що виправдають найсміливіші очікування.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button