Авто

Автомобіль EO2: майбутнє міського автомобіля

Німецький центр досліджень штучного інтелекту створив компактний автомобіль EO Smart Connecting Car 2, призначений спеціально для руху по жвавих вулицях міст, де пробки можуть тривати по кілька годин поспіль, а паркувальних місць може катастрофічно не вистачати.

6505c95753a7ae31dc6799aa5d6107ea

Незважаючи на те, що даний автомобіль є прототипом, він вже дозволяє ясно уявити нам те, як деякі з його інноваційних рішень можуть призвести до розробки по-справжньому розумних і навіть адаптивних (якщо можна так висловитися) автомобілів. Білий, з великими вікнами та дверима «крило метелика» повністю електричний EO2 дійсно може здатися автомобілем, що приїхав до нас прямо з майбутнього. Мало того, він і на дорозі веде себе так само.

Всі чотири колеса EO2 здатні обертатися на 90 градусів, тобто перпендикулярно кузова авто. Це наділяє EO2 надзвичайною маневреністю і дозволяє йому не тільки фактично повертатися на місці, але і їхати в сторону. Володіючи такими можливостями, автомобіль практично повністю виключає проблему паралельних парковок.

[ads2] Навіть якщо у вас великий досвід і ви вмієте грамотно пакуватися, іноді вільне паркувальне місце на вашому шляху буває настільки маленьким, що правильно поставити автомобіль і при цьому не зачепити машини, що стоять поруч буває практично неможливо. Однак EO2 вагою 750 кілограмів (приблизно стільки ж важить автомобіль Smart) може до того ж ще й зменшуватися в довжині з 2,5 метрів до 1,5 метра, роблячи паркування дуже легким і приємним заняттям.

https://youtube.com/devicesupport

https://youtube.com/devicesupport
http://m.youtube.com

Ще однією особливістю автомобіля німецькі дослідники відзначають концепт комунікаційних функцій, які отримали назву «Взвод» (англ. Platoon). EO2 розроблений таким чином, щоб була можливість причепитися до іншого такого ж автомобілю (або відразу декількох автомобілів) EO2, організовуючи свого роду автопоїзд. Перевага такого способу пересування полягає в тому, що «Взвод» з автомобілів EO2 стає повністю автономним єдиним транспортним засобом, що дозволяє його водіям стати пасажирами і насолоджуватися поїздкою за філіжанкою кави або прочитанням свіжої газети.

https://youtube.com/devicesupport

https://youtube.com/devicesupport
http://m.youtube.com

На жаль, інформації про плани з випуску споживчої версії самокерованого електричного автомобіля EO2 німецькі розробники поки не дають.

Натхнення: hi-news.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button