Технології

У найближчі 20 років роботи залишать людей без роботи

Вчені прийшли до висновку, що більшість робочих місць в Європі незабаром будуть автоматизовані, і на зміну людей прийдуть роботи.

Фахівці науково-дослідного центру Брейгель в Брюсселі, який займається дослідженнями у сфері економіки прийшли до висновку, що в країнах Європи незабаром більша частина робочих місць буде автоматизована, і на зміну людей прийдуть роботи. В таких країнах як Італія, Польща, Греція і Болгарія роботизація складе 56 %, у Німеччині – 51 %, у Франції – 49 %. Найбільша роботизація людської праці буде в Румунії – 62 %.

foto_cikavosti_03.08.2014-07

 

Проте дослідники вважають, що для вивчення впливу автоматизації на ринок праці і безробіття необхідно провести більше досліджень. Наслідком автоматизації праці може бути і не безробіття, а створення нових робочих місць для людей.

Джеремі Боулз, один з авторів дослідження зазначив, що для того, щоб у майбутньому людям не залишитися без роботи, їм вже зараз необхідно розвивати свої навички, освоювати нові професії.

Читайте також: Японці впевнені, що роботи скоро стануть невід’ємною частиною нашого життя

Аналогічні дослідження проводяться фахівцями по всьому світу, їх мета – вивчити вплив автоматизації праці на безробіття. У США проводилися дослідження, щоб зрозуміти, які сфери людської праці в першу чергу постраждають від автоматизації. Вчені прийшли до висновку, що роботи з успіхом замінять людину в таких сферах як телемаркетинг, юриспруденція, можуть постраждати робочі місця працівників, які задіяні в кредитному аналізі. А працівники медицини та соціальної сфери від автоматизації постраждають менше всіх.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button