Технології

Під Забороненим містом в Пекіні археологами знайдено величезний палац

Китайські археологи виявили під Забороненим містом споруда з цегляної кладки і дерева. Передбачається, що це мав бути замок для матері імператора.

Новинне видання Daily Mail опублікувало статтю про нову знахідку китайських археологів під час розкопок Забороненого міста в центрі Пекіна. Фахівці виявили під «забороненим» пластом споруда з цегляної кладки і дерев’яних конструкцій, які виступають в якості опор і підтримки загальної будівлі. Дослідники вважають, що цей палац призначався для матері імператора. Археологами були виявлені 20 цегляних кладок на рівні 2,8 метра в західній частині Забороненого міста. Споруда є фундаментом великого палацу кінця XV століття. Ґрунт і пісок під ним датується 5-30 тисячами років тому.

У минулому році дослідники виявили 16 стовпів, які знаходяться в безпосередній близькості від нової знахідки. За припущеннями, ці конструкції можуть становити єдине ціле.

Китайські фахівці повинні завершити розкопки Забороненого міста до 2020 року, на проведення археологічних заходів в загальній сумі потрібно близько 260 мільйонів доларів. Стародавній палацовий комплекс Піднебесної періоду XV-XX століть внесений ЮНЕСКО в список головних спадщини людства.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button