Головна / Екологія / У Німеччині побудують багатоповерхівку на сонячних батареях

У Німеччині побудують багатоповерхівку на сонячних батареях

Будинок Smart Green Tower зможе повністю покривати свої потреби за рахунок сонячної енергії

Шістнадцятиповерховий будинок зведуть у місті Фрайбург-ім-Брайсгау. У розробці взяли участь Німецький інститут сонячних енергосистем імені Фраунгофера (ISE) і концерн Siemens.

Будинок обладнують високопродуктивними фотоелектричними панелями, адаптованими для низької освітленості. Автори розробки називають інноваційну систему їх розташування на фасаді і систему взаємного з’єднання. Енергія буде акумулюватися в літій-іонної батареї ємністю 0,5 МВт·год.

В доповнення до неї будуть встановлені ванадієві проточні редокс-акумулятори, які дозволяють вирівнювати коливання відновлюваної електроенергії, наприклад, у нічний час доби або безвітряну погоду, тим самим забезпечуючи безперебійне постачання.

Всередині будинку електропроводка буде заживлена струмом постійної напруги. Однак будівля буде здатна віддавати надлишки електроенергії через з’єднання з районною електромережею.

Варто зазначити, що відповідно до ухваленої урядом ФРН Енергетичної концепції, до 2050 року потреба в електроенергії в країні повинна повністю покриватися за рахунок поновлюваних джерел енергії.

Натхнення: greenevolution.ru