Екологія

Сонячна піч GoSun

В останні роки з’явилося багато пристроїв для приготування їжі на сонячній енергії і всі вони працюють за принципом концентрації світлових променів. Також, широкого поширення набули вакуумні трубки для нагріву води, що працюють за принципом термоса, ефективно збирають і утримують тепло.

Творці GoSun об’єднали ці технології і отримали пристрій для приготування їжі у вакуумній трубці, що утримує майже 90 % зібраної теплової енергії, що дозволяє йому за кілька хвилин нагріватися до 280 ° С. Всього за 20 хвилин в GoSun можна приготувати саму різну їжу без використання якого або палива.

GoSun легко встановити. Дві розкладні поверхні з анодованого алюмінію збирають світло під будь-яким кутом, концентруючи промені на вакуумній скляній трубці, де сонячна енергія поглинається і використовується для приготування їжі. На відміну від інших сонячних печей, GoSun не вимагає точного позиціонування відносно Сонця і може ефективно збирати світло протягом годин після першої установки.

Сама вакуумна трубка зроблена зі скла, має зону зниженого тиску, що виконує функції термоса, а також внутрішній шар покриття з алюмінію для збору і поглинання світла, нержавіючої сталі для теплопередачі і міді для захоплення інфрачервоного випромінювання.

Функція швидкого нагріву значно розширює можливості пристрою. У ньому можна пекти хліб і кекси , смажити м’ясо , тушкувати овочі , варити каву і кип’ятити воду без доступу до електричної мережі , як влітку , так і взимку. Нагрівання вакуумної трубки до температур вище 250 ° С дозволить зберігати їжу теплою годинами , навіть після заходу сонця.

Оригінальність ідеї полягає в адаптації вже існуючих технологій для абсолютно нових цілей. Так було і з технологією теплих підлог, коли почали застосовувати термомати, такі, наприклад,  як http://elektrika-shop.ru/, що набагато упростило їх монтаж. Десятиліття роботи з вакуумними трубками зробили ці пристрої досить ефективними і за останні кілька років китайські виробники значно знизили ціни на цей продукт.

[youtube]q7ZnhSCtQNE[/youtube]

В даний момент творці GoSun готуються до переходу від одиничного виробництва до масового , але вже зараз пристрій можна купити за ціною $ 179.

Натхнення: http://facepla.net/


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button