Наука

У Німеччині створили препарат, що знижує ризик смерті від хвороб серця на 51%

Розроблений в Німеччині препарат здатний знизити ризик смерті від серцево-судинних захворювань на 51% у пацієнтів з діабетом. Випробування пристрою буде продовжуватися і далі з залученням міжнародних вчених.

Препарати останніх поколінь необхідні для зменшення кількості смертей від хвороб серця. Дія цих розробок відповідає кишковому гормону GLP-1 і призводить до зменшення секреції інсуліну бета-клітинах підшлункової залози, а ліки знижують почуття голоду, але із-за хімічної складової їх вводять за допомогою підшкірних ін’єкцій. Створений вченими з Дрездена препарат семаглутид на попередніх тестах показав свою ефективність, і медики внесли в нього підсилювач абсорбції, покликаний прискорювати поглинання в організмі.

Вчені провели дослідження за участю діабетиків з двох десятків країн. Результат продемонстрував, у пацієнтів, які приймали препарат, на 51% менше ризикували «підхопити» серцево-судинні захворювання, ніж тих, хто не споживав речовину, при цьому перші схудли в середньому на 4,2 кг. За словами експертів, люди з діабетом вмирають від серцевого нападу у два рази частіше, ніж інші. Препарат семаглутид виправить цю ситуацію в кращу сторону.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button