Авто

У Німеччині створюють нову конструкцію акумуляторів для електромобілів

Німецькі вчені з інституту Фраунгофера з керамічних технологій та систем IKTS в Дрездені представили новий тип батареї для електрокарів, який дозволить збільшити запас ходу електромобілів до 1000 км.

В Германии создают новую конструкцию аккумуляторов для электромобилей

Сучасні моделі електромобілів обладнані різними акумуляторами. В основному вони складаються з сотні тисяч окремих компонентів, займаючи багато місця в корпусі. Для повноцінної роботи батарей в електрокарах їм потрібно більше 50% всього простору кузова.

Складна конструкція спонукала фраунгоферських дослідників придумати більш компактний дизайн для батарей електрокарів. Розробкою нової конструкції акумуляторів Інститут Фраунгофера займається в партнерстві з ThyssenKrupp System Engineering IAV Automotive Engineering. Проект отримав назву «EMBATT». Він дозволить зменшити кількість цих компонентів і вмістити в набагато більш простій конструкції. Звільнений простір може використовуватися в якості додаткової ємності для зберігання електроенергії.

Ідея нової технології полягає в заміні корпусів і окремих роз’ємів в акумуляторних батареях подібними пластинами. Замість того, щоб встановлювати батареї поруч одна з одною, вони будуть покладені одна на одну на великій площі і покриті пластинами, які будуть пропускати струм через свою поверхню. Це не тільки спростить конструкцію, але і значно зменшить опір. Перші випробування заплановані до 2020 року, повідомляє naked-science.ru

 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button