Технології

Індійський триколісний екомобіль

Цей прототип – проект студентів з Державного інженерного коледжу (Бартон Хілл, штат Керала, Індія).

20-01-15-foto-600x407-1

Бібіна Сагар, Роніт Стенлі і Вішну Прасад С. сконструювали транспортний засіб, якому потрібен всього один літр бензину для того, щоб проїхати дистанцію в 200 км. Прототип пересувається за допомогою двигуна Honda GX35, важить всього 50 кг, а його конструкція навіяна м’ячем для гольфу, чия структура володіє високими аеродинамічними властивостями. У нього одне сидіння і три колеса – два спереду і одне ззаду.

20-01-15-foto-600x366-3

Є й засоби безпеки: ремінь, система попередження зіткнень і моніторинг температури двигуна. Кузов зроблений з скловолокна і полікарбонату, а шасі – з легкого алюмінію.

[ads2] Прототип створювався під керівництвом професорсько-викладацького складу в особі Сантоша Кумара і Анвера Садата за підтримки Ради з науки, технологій та довкіллю індійського штату Керала в рамках програми розвитку та адаптації технологій.

Читайте також: Суперекономічний автомобіль-риба: 100 км на 200 грамах бензину

Проект був обраний для участі в Міжнародному конкурсі паливної ефективності (International Fuel Efficiency Contest), який відбудеться на Філіппінах з 26 лютого по 1 березня 2015 року. Цей щорічний турнір називається Eco-marathon і проходить під егідою нафтогазової компанії Shell.

20-01-15-foto-600x339-2

Натхнення: innoros.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button