Екологія

У Південній Африці аеропорт працює на сонячних батареях

Аеропорт Джордж став першим аеропортом у Південній Африці, який працює на сонячних батареях, і другим аеропортом у світі (після індійського аеропорту Кочин), що використовує поновлювані джерела енергії.

Цей маленький провінційний аеропорт, розташований у місті Джордж (ПАР), тепер цілком функціонує на енергії, що генерується сонячними батареями. Аеропорт має дві тисячі сонячних панелей, які виробляють майже 750 кВт енергії щодня. Це дозволяє інфраструктурі аеропорту (стійок реєстрації, багажній стрічці і диспетчерським вишкам) повністю працювати за рахунок відновлюваної енергії. Решта 350 кВт планується використовувати для забезпечення енергією більше 250 прилеглих будинків – саме місто налічує всього 150 тисяч жителів.

Цей проект дозволить зробити подорожі більш екологічними. Пасажиропотік 30-льотного аеропорту Джордж становить приблизно 700 тисяч осіб на рік, і йому вдалося скоротити викиди вуглекислого газу на 1229 тонн з того моменту, як був дан старт тестування системи сонячних батарей в минулому році.

Компанія «Аеропорти Південної Африки», яка курирує цей проект, оголосила про свій намір продовжувати розвивати напрямок екологічної енергії і досягти нульового рівня викидів вуглекислого газу до 2030 року, повідомляє primamilena.ru

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button