Технології

У Південній Кореї в дитсадках з’явилися роботи. В їхніх очах сердечка, вони готують дітей до високотехнологічного майбутнього

Сеул почав випробування роботів розміром з півлітрову пляшку у вигляді навчальних посібників в дитячих садах. Цей пілотний проєкт, який, за словами уряду міста, допоможе підготувати нове покоління до часів, коли все буде зав’язано на непростих технологіях та інструментах.

Робот, на ім’я Alpha Mini може танцювати, співати, розповідати історії та навіть навчати кунг-фу.

Робот, на ім’я Alpha Mini невисокий, він висотою всього 24 з половиною сантиметри. Він може танцювати, співати, розповідати історії й навіть навчати кунг-фу — Alpha Mini показує дітям найпростіші рухи, такі, як стійка на одній нозі, і віджимання, а вони повторюють за ним.

“Роботи сприяють розвитку творчих здібностей дітей”, – сказала вчителька Бюн Сео Ен. Очі у цих техновиховувачів блимають, а їх зіниці під час взаємодії з дітьми набувають форми серця. Робот може робити фотографії за допомогою камери на шоломі, які миттєво відправляються на планшет для перегляду.

Ці розробки проходять випробування в 300 яслах і центрах по догляду за дітьми Сеула. При цьому уряд рекомендує програму для дітей у віці від трьох до п’яти років.

«У майбутньому дуже важливо знати, як управляти штучним інтелектом і пов’язаними з ним інструментами, — заявив Хан Дон Сог з відділу по догляду за дітьми уряду Сеула. – Ми віримо, що цей досвід, отриманий дітьми в дитячих садах, матиме тривалий ефект протягом всієї їх юності та в дорослому віці».

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button