Головна / Наука / У Саудівській Аравії будуть переміщувати сонячну енергію

У Саудівській Аравії будуть переміщувати сонячну енергію

Фахівці у сфері астрофізики з Університету науки ім. Короля Абдули в Саудівській Аравії придумали як телепортувати сонячну енергію. Така розробка в науці стала справжнім відкриттям і проривом.

Команда вчених створили розрахунки інфрачервоних випромінювань, які виділяє наша планета після того як поглине сонячне світло. У результаті з’ясувалося, що дане явище являє собою постійний потік енергії, потужність якої вимірюється в мільйони гігават і таку силу можна використовувати.

В Університеті науки і технологій фахівці створили прилад, завдяки якому інфрачервоні випромінювання можна буде перетворити в корисну енергію через квантове тунелювання. Іншими словами цей прилад складається із спеціальних антен, пов’язаних діоди-ізоляційним шаром, затиснутим між пластинами з металу. За допомогою такого пристрою буде можлива телепортація частинок крізь потужний енергетичний бар’єр. З одного боку це неможливо за законами фізики, але вчені довели зворотне, керуючись законами квантової механіки.

Вчені впевнені, що завдяки такому приладу людству вдасться зберегти всі ресурси Землі, які використовують, щоб отримати електрику.