Всесвіт

У секретних документах ФБР знайдені згадки про асурів — ефірних інопланетян

У розсекречених документах ФБР дослідники виявили згадки про існування асур. З нотаток, зроблених фахівцями федерального бюро, випливає, що ці істоти є представниками ефірної форми життя.

У документах зазначено, що асури не є агресорами, а Землю відвідують з мирними цілями. Однак конкретна причина прибуття не оголошується. Зовні асури схожі на людей, за винятком того факту, що ефірні інопланетяни набагато вище та крупніше середньостатистичної людини.

Технології дозволяють асурам подорожувати в багатовимірному вимірі, завдяки чому вони здатні долати великі відстані за короткий проміжок часу.

Землю і планету, на якій проживають асури, розділяє дуже велика відстань. Агенти федерального бюро не конкретизують місце, звідки родом ефірні істоти. Лише зазначають, що для подолання величезних дистанцій їх кораблі матеріалізуються і ущільнюються, здійснюючи вібрації.

Незважаючи на те, що асури мирні інопланетяни, їх корабель обладнаний грізною енергетичною зброєю. Постріл з такого знаряддя здатний знищити не захищене літальне судно. Можливо, це необхідний захід проти агресивно налаштованих позаземних цивілізацій.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button