Екологія

У Шанхаї побудована величезна «зелена» вежа

На реалізацію цього проекту пішло цілих шість років. Шанхайська вежа, сьогодні, другий за висотою хмарочос має висоту 632 метрів. Вартість будівлі обійшлася в 2.4 мільярда доларів. Крім висоти представляє інтерес незвичайна конструкція, яка знижує тиск вітру на вежу, зовні вона схожа на пружину зі 120-градусним поворотом-спіраллю.

Очікується, що будівництво хмарочоса Jedah Tower завершиться в 2020 році. Розмір проекту воістину величезний, особливо враховуючи ґрунт під ним. На глиняному ґрунті знаходиться об’єкт із 1079 залізобетонних і сталевих паль. Примітно, що Луцзяцзуй в Шанхаї заради цього хмарочоса пожертвував сільгоспугіддями. Закладка фундаменту обійшлася в 63 години безперервної заливки його бетоном.

Хмарочос має 128 поверхів і може похвалитися площею 420,000 квадратних метрів. Вища точка, куди можуть потрапити люди — 561.3 метрів, для цього Mitsubishi розробив спеціальний швидкісний ліфт, який розганяється до 64 км/год.

За словами Gensler, звужена форма зменшує вітрові навантаження на будівлю на 24%. Крім того, зменшення кількості матеріалів дозволило заощадити цілих 58 мільйонів доларів від загального бюджету проекту.

Внутрішнє оздоблення будівлі розраховане на високоякісний офісний простір, готель, оглядовий майданчик і магазини. Крім того, Шанхайська вежа стала щасливим володарем енергозберігаючих конструкцій, за що вже отримала зелений сертифікат leed (зелений будівельний стандарт).

Двошарове скляне покриття покращує теплоізоляційні властивості і дозволяє проникати всередину великій кількості натурального світла, знижуючи тим самим витрати на енергію для освітлення та опалення приміщень. У фасаді будівлі знаходиться 270 вітрогенераторів, здатних повністю забезпечувати зовнішнє освітлення. Дощові стоки провідні в баки допомагають забезпечувати системи опалення та кондиціонування водою.

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button