Екологія

Альтернативні джерела енергії для будинків та квартир

Нам щодня з екранів телевізорів говорять про незалежний ринок електроенергії. Але де він? Підкажіть, де купити декілька кіловат по дешевше? На жаль, усе що залишається звичайним українцям — це купувати електроенергію у «Львівобленерго», «Київенерго» чи «Харківобленерго». Проте усі ці компанії вже давно є приватними. Фактично вони являють собою монополії у кожному конкретному регіоні. Виникає закономірне питання, куди дивиться Антимонопольний комітет? Проте, не будемо переливати із пустого в порожнє. Є й позитивні зрушення. Так, кожен українець може перетворити свій дім у невеличку електричну станцію. Як це зробити читайте тут.

Річ йде про екологічно чисті та безпечні джерела електроенергії, а саме сонячні геліосистеми та станції. Вони здатні акумулювати сонячне тепло, та перетворювати його в енергію, яка буде живити ваш телевізор, лампу й холодильник.

1-30-10-2016-600-464

Можливості сучасних сонячних систем тільки цими функціями не обмежуються. Ви можете отримати повну автономію і не платити більше ні за світло, ні за воду! Геліосистеми здатні обігрівати приміщення й подавати стільки гарячої води у кран, скільки потрібно.

Сучасні системи мають резервуари об’ємом від 120 літрів і більше. Цього достатньо, щоб забезпечити водою цілу сім’ю. Більше ніяких комунальних платежів. Тому хутко в магазин замовляти собі геліосистему, яка допоможе зекономити тисячі гривень, ось сторінка!

Проте не усе так просто. Ціна такої система становить 25 тисяч гривень. Звісно, можна взяти безнапірну станцію. ЇЇ вартість 9 тисяч. Але це сезонний варіант, який дозволяє улітку прийняти душ і помити посуд під гарячою водою. Якщо ви хочете справжню автономність на декілька десятки років, то краще брати повноцінну геліосистему з насосом, акумуляторами (батареями) й достатньою потужністю.

Що ми отримуємо за 25 тисяч

На перший погляд 25 тисяч — це чималі гроші. Проте зараз, щоб отопити будинок взимку потрібно декілька тисяч на місяць. Навіть якщо використовувати геліосистему, як додаткову, то можна зекономити більше тисячі гривень. З урахуванням того, що опалювальний період у нас проходить на протязі 6 місяців вже за п’ять років ви повернете собі її вартість.

Не можна не згадати й про альтернативні способи використання геліосистем. Наприклад, з їх допомогою можна підігрівати воду в басейні. При цьому ви будете заощаджувати й отримувати насолоду від теплої води.
Якщо вас не влаштовує одна з готових геліосистем, то ви можете зібрати власну, обравши ті комплектуючі, які вам підійдуть. При цьому вибір насоса, акумуляторів і навіть фітингів залишається за вами. Як результат ви отримуєте систему, яка працює так, як вам потрібно і розрахована саме на ваш будинок, чи квартиру.
До речі, якщо ви гадаєте, що сонячна енергія доступна лише власниками котеджів, то це не так. Колектори можна встановити навіть у багатоповерховому будинку. Місце під вікнами балкону для цього підходить ідеально. Така система відрізняється більшою компактністю, але при цьому стабільно генерує теплу воду у вашу ванну.

Де замовити

На жаль в Україні до сих пір є люди, які надіються, що тепло знову буде коштувати 150 гривень для квартири з трьома кімнатами. Можливо, саме тому до сих пір порівняно небагато компаній займаються продажем геліосистем.

Фірма «Правильне електроживлення» — є приємним виключенням. Тут можна замовити усе обладнання з доставкою по території України й навіть за кордон. Оплата будь-яким зручним способом. Спеціалісти компанії також здійснюють монтаж та налагодження. Мало того, ці послуги автоматично входять до «Зеленого Тарифу», який дозволяє добитися практично повної енергетичної автономії.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button