Фото

У Сінгапурі побудують «зелений» хмарочос з деревами на фасаді

Італійські компанії Carlo Ratti Associates (CRA) і датська фірма Bjarke Ingels Group (BIG) спільно розробили унікальний проект хмарочоса, який вже зараз будується в Сінгапурі. Будівля висотою 280 буде оповита пишною зеленню, а на її фасаді будуть рости дерева.

Висотні будинки з інтегрованим «вертикальним лісом» останнім часом стали популярні у архітекторів – одним з останніх прикладів може послужити проект Bosco Verticale, на основі якого планують побудувати ціле місто в Китаї. У таких спорудах дерева використовуються, щоб створити комфортну і природне середовище для мешканців або офісних працівників, а також поліпшити екологію урбаністичних просторів.

У новому «зеленому» хмарочосі відвідувачі отримають доступ до декількох громадських майданчиків і парку, в той час як в його основі розміститься City Room – великий хол висотою 19 метрів. Нижні поверхи споруди займуть 299 житлових квартир, а по сусідству з ними розташуються кафе і магазини.

У будівлі також буде вбудований критий парк Green Oasis, який займе чотири поверхи. Він буде включати спіралевидну доріжку з видом на внутрішні сади і пейзажі Сінгапуру.

«Зелений Оазис» буде служити буфером між житловими приміщеннями під ним і безліччю офісних приміщень, розташованих вище. Будівля також буде увінчана відкритим садом на даху.

«Внутрішній простір характеризується безліччю високотехнологічних рішень, що формують серію повністю кастомізованих приміщень для роботи або відпочинку. Датчики, Інтернет-Речей (IoT) і додатки на основі штучного інтелекту будуть інтегровані в усі куточки будівлі, що дозволить мешканцям налаштовувати простір під свої переваги», — йдеться в прес-релізі CRA.

Хмарочос зводиться на замовлення азійської фірми по роботі з нерухомістю CapitaLand і знаходиться в центральному діловому районі Сінгапуру. Завершення будівництва заплановано на 2021 рік.

Кнопка «Наверх»