Фото

Біля берегів Британії виловили блакитну акулу рекордного розміру

Четверо друзів встановили новий рекорд, виловивши біля берегів Пензанс блакитну акулу вагою 116 кілограмів. Минулий рекорд для цих місць (97 кілограмів) протримався цілих 58 років.


Рибалка-любитель Джон Дайн (John Dine) разом з трьома друзями виловив величезну акулу під час риболовлі біля берегів Пензанс, портового міста в Корнуоллі. Вони витратили годину, витягаючи її, а потім розрахували вагу, вимірявши довжину та ширину в поперечнику. Швидко зробили спільне фото. І відпустили в океан.
У берегов Британии выловили голубую акулу рекордного размера
Шкіпер Робін Чапман (Robin Chapman) згадує, як рибалки тягли акулу: «Коли вони зловили акулу на гачок, ми відразу зрозуміли, що вона величезна — вона рвалася немов справжній поїзд. Після 40 хвилин важкої боротьби з гігантом, ми нарешті побачили перші обриси. Ми спостерігали за рибою з носа судна — вона рухалася навколо човна, а потім зробила чергову спробу зірватися в океанські глибини. Тоді я сказав Джону, щоб він запам’ятав побачене — якщо акула зірветься, ніхто йому не повірить. Нам пощастило: витримали волосінь і гачок — і після 5 або 6 потужних ривків акули ми змогли затягнути її на борт».
Протягом наступного місяця друзі заявлять про рекорд у рибальський клуб Shark Angling Club of Great Britain.

Відповідно до Міжнародного союзу охорони природи блакитні акули відносяться до видів, близьким до уразливого стану.

У регіонах з більш теплим кліматом блакитні акули — ще більший («рекордсмен» важив 391 кілограм!).


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button