Фото

Скільки коштує місячне проживання у Каліфорнії

В цьому пості вас чекає розповідь однієї родини, що переїхала в США і нині живе в невеликому місті Силіконової Долини, в 30 хвилинах їзди від Сан-Франциско. Ця сім’я складається з двох працюючих подружжя, які знімають квартиру-студію площею майже 60 квадратних метрів, і вирішили поділитися з нами інформацією про те, скільки коштує місяць життя в Каліфорнії.

Ось сама квартира, в якій живуть герої цього поста.

Далі текст автора.

У нас у кожного є машина, так як в нашій області пересуватися на громадському транспорті просто нереально, особливо враховуючи той факт, що ми працюємо і живемо в різних містах. В будні ми готуємо самі і харчуємося переважно вдома. В магазин за продуктами ходимо раз в тиждень.

Докладно я розповім про наші витрати в травні — це був звичайний місяць.

Отже, в нашому бюджеті є кілька базових категорій витрат і супутні. Почнемо з базових, так сказати життєзабезпечуючих.

Кілька коментарів до табличці:

1. Електрика ми платимо по лічильнику і ця сума варіюється від місяця до місяця, залежно від того, як часто ми включаємо опалення. До речі, рік життя в Каліфорнії переконав мене в тому, що їхній клімат трохи переоцінюють щодо тепла. Тут ми (жителі Штату) активно використовуємо опалення і вовняні шкарпетки, як би епічно це не звучало :)

2. Що стосується страховок на машини, то для умовного орієнтира можна сказати, що у нас страховки а-ля КАСКО+ОСАГО – для однієї машини і ОСАГО – для другої.

3. Про мобільний зв’язок. Сума $70 включає в себе оплату безпосередньо мобільного зв’язку $40 і $30 оплата безпроцентного кредиту за мобільний телефон.

4. Інтернет. Швидкість на нашому тарифі — 25 Мбіт/с.

5. Витрати на продукти у нас зросли порівняно з минулим роком, коли ми вкладалися в суму $500-550. Не скажу, що сильно змінилося. Продукти ми купуємо один раз в тиждень. У нас є чотири основних магазини, в які ми їздимо. В одному купуємо м’ясо, в іншому фрукти, в третьому овочі, в четвертому все інше.

Продуктовий кошик на суму $80 в одному з магазинів може виглядати так:

6. Я займаюся йогою три рази в тиждень індивідуально з тренером. Одне заняття коштує $25.

7. Про прання. Буквально в травні місяці ми проводили моніторинг за апартаментами в оренду, в результаті якого з’ясували, що вартість квартири з пральною та сушильною машинами буде вище приблизно на $150 в місяць, ніж квартири без неї (як ви пам’ятаєте, в основному квартири здають без пралки). Так вже виходить, що ми перемо один раз в місяць. Скажу чесно, якби не ведення бюджету, я б сама в це не повірила. Зазвичай ми за раз запускаємо дві машини – з кольоровою і білою або чорною білизною. Так як в пральні встановлені пральні машини промислового зразка, то в них чудово влазить як мінімум один комплект постільної білизни, рушники, і всі наші речі :) Та ні, ми не ходимо в брудному. І так, нам вистачає одягу на місяць :)

Тепер переходимо до факультативних категорій витрат.

Коментарі:

1. Поза домом ми зазвичай їмо по вихідним і в подорожах. В інший час воліємо домашню їжу, яку готуємо спільно з Русланом. Трохи про ціни в цілому. Наприклад, вечеря в ресторані суші з подвійною Філадельфією і одинарною Каліфорнією обходиться приблизно в $15-20 залежно з напоями або без. Вечеря в ресторані звичайної кухні коштує приблизно $30-45 — це дві основні страви і напої.

2. У травні ми їздили подорожувати з ночівлею один раз і знімали готель на дві ночі за $167.

3. Що стосується розваг. Наприклад, ми ходили на арт-вечірку ($90), їздили на спортивну риболовлю ($140) і каталися на корабликах по затоці в Сан-Франциско ($70). Відпочило в підсумку на $300.

4. А після арт вечірки ми активно захопилися малюванням і в результаті в нашому домі оселилися мольберти, великі і маленькі полотна, різні кисті, акрилові і масляні фарби — на всі ці покупки пішло $140.

Разом у травні ми витратили: $5264

На обов’язкові витрати — $4236

На супутні — $1028

Джерело

Натхнення: mirfactov.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button