Фото

Система, що перетворює звичайний велосипед в смарт-байк (відео)

Їзда на велосипеді – це завжди весело, приємно і корисно. Але якщо просто крутити педалі стало нудно, то варто встановити на велосипед смарт-систему, яка здатна змінити традиційне уявлення про велотранспорт.

Розробники з німецького стартапу iCradle створили систему Cobi, завдяки якій велосипедист відчує себе на улюбленому байці, як за кермом автомобіля. Новий пристрій COBI + звичайний смартфон дозволять обладнати будь-який байк буквально за хвилини інтелектуальною системою управління, навігатором і ще доброю сотнею функцій, які будуть доступні прямо на кермі.

30-12-14-foto-600x386-4

Смарт-система Cobi: велосипед з системою інтелектуального управління

Створена у співпраці з компанією SDK система COBI сумісна з будь-яким велосипедом. Виглядає вона як 200-грамова коробочка (чорного або срібного кольору), яка легко кріпиться до керма. Включається смарт-система буквально одним пальцем. Для її роботи досить встановити в центрі керма кріплення-концентратор для телефону, на який виводитиметься вся необхідна інформація.

[ads2] Концентратор оснащений світлодіодними лампами, які освітлюють дорогу на 10 метрів, датчиком освітлення, барометром, висотоміром і акселерометром. При цьому кріплення-концентратор одночасно є водостійким чохлом для смартфона. А знімний літій-іонний акумулятор ємністю 6000 мА \ ч забезпечить роботу Cobi, а й підзарядить смартфон.

30-12-14-foto-600x386-3

COBI – розширений смарт-технології

За допомогою інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу велосипедисти, використовуючи Cobi, отримають доступ до більш ніж 100 мобільних додатків і до розширених можливостей смарт-технологій, а також зможуть налаштувати систему під свої індивідуальні потреби, смаки та уподобання.

30-12-14-foto-600x386-2

COBI: навігація, фітнес-програми та багато іншого

Довгий список додатків, доступних через бездротове з’єднання смартфона з COBI, включає гучний зв’язок, голосове керування, відеодзвінки, потокову передачу музики, оновлення прогнозу погоди в режимі реального часу, вивід на екран смартфона на iOS або Android основних статистичних даних поїздки, таких як час поїздки , поточна і середня швидкість, пройдену відстань. Можна встановити кілька фітнес-орієнтованих додатків, які будуть стежити за серцевим ритмом і спаленими калоріями велосипедиста.

30-12-14-foto-600x386-1

COBI – велосипед підвищеної комфортності

Смарт-система забезпечує не тільки функції «для задоволення», Cobi також пропонує велосипедисту повноцінну навігаційну систему і систему сигналізації, яка працює на основі акселерометра. Досить буквально доторкнуться до велосипеда, щоб вона спрацювала. Велосипедне кермо буквально перетворюється в цілу приладову панель – і все це на екрані смартфона.

Розробники з iCradle вже зібрали на краудфандінговій платформі Kickstarter необхідні $ 100 000 і готові приступити до масового виробництва у другому кварталі 2015 року. Замовити пристрій можна вже зараз за ціною $ 160.

Натхнення: novate.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button