Земля

У США ринок марихуани зростає швидше ринку смартфонів

У США ринок марихуани зростає швидше ринку смартфонівАмериканські вчені під керівництвом Стіва Берга провели дослідження американського ринку і з’ясували, що продажі легальної марихуани до кінця року виростуть на 64 %. Загальні продажі канабісу (марихуани) на даний момент перевищили позначку в 1,4 мільярда доларів. При цьому ринок смартфонів, який раніше вважався найперспективнішим, за 2012-2013 роки збільшився лише на 46 %.

Як розповів Стівен Берг, який раніше очолював банк Wells Fargo, виробництво і продаж легальної марихуани є одним з найбільш перспективних видів бізнесу в Сполучених Штатах. Препарати з цієї сировини зараз легалізовано в 20 штатах, у тому числі і в окрузі Колумбія. У наступному році марихуану легалізують в Колорадо і Вашингтоні. Однак на федеральному рівні марихуана ще не визнана корисною для здоров’я, тому легалізована в скором часі не буде.

Очікується, що ще 14 штатів легалізують у себе марихуану до 2018 року. Серед них і штат Юта, де за це веде боротьбу співтовариство матерів з секти мормонів.

Дослідники також відзначили, що цифри відображають лише продажу рослини, без обліку статистики продажів препаратів з канабісу, супутніх товарів та інструментарію. З цими даними, вважають експерти, зростання ринку виглядав би більш вражаючим.

Натхнення: itword.org


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button