Здоров'я

Інформація про продукти приховується владою

Інформація про продукти приховується владоюНорвезький дослідник Нільс Крістіан Геелмуйден виступив із заявою про те, що норвезька влада приховує від населення правду про продукти, а їх рекомендації викликають хвороби. Як приклад він навів лосося, що вирощується на фермах, умови його утримання бажають кращого, і тому він не є корисною їжею.

«Не дивлячись на те, що всі звикли до того, що Норвегія є країною, де здорова їжа зведена в ранг культу, тим не менше, серед її громадян більшою мірою поширені деякі види онкології, розсіяний склероз і діабет, алергії і переломи шийки стегна», – пише вчений. Він вважає, що багато продуктів, які медики рекомендують як корисні, підривають здоров’я людини.

За версією Геелмуйдена більшість харчових компаній багатіють за рахунок того, що люди, які купують їх продукцію, втрачають здоров’я. І практично немає таких компаній, які б заробляли гроші, роблячи людей більш здоровими. Вся справа в тому, що практично всі продукти вирощуються із застосуванням пестицидів, антибіотиків і неорганічних добрив.

Як приклад наводиться лосось, вирощений на рибних фермах. Всім відомо, що риба живе у дуже важких умовах, які не дозволяють їй повноцінно розвиватися. У результаті її м’ясо не містить потрібної кількості жирних Омега- 3 кислот, за які він так цінується. З цієї точки зору більш краща тріска, яка не піддається розведенню в садках і не харчується комбікормом.

Ще одна велика проблема, на думку вченого, пакування продуктів харчування, яке містить шкідливі речовини, незалежно від того, пластик це, чи метал або картон. У «чорний» список потрапило молоко, яке активно вживають норвежці, залишаючись одними зі світових лідерів за кількістю випадків рахіту, переломів шийки стегна та інших кісткових захворювань. Промислово вироблена курятина, маргарин, «червоне» м’ясо та багато іншого містить занадто високу концентрації шкідливих речовин.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button