Фото

У Торонто хочуть з’єднати «небесними мостами» 9 хмарочосів

Проєкт Orca Toronto від фірми Safdie Architects являє собою комплекс з 9 хмарочосів, з’єднаних між собою мостами. На них буде розташований величезний парк, різні магазини і зони для розваг.

Safdie Architects

У фільмах і книгах часто проскакує ідея багаторівневого міста. Перший рівень розташований на Землі, а зверху, на висоті кількох десятків метрів знаходиться другий рівень – з’єднані мостами хмарочоси. Зазвичай така структура зустрічається в антиутопіях, де на нижньому рівні живуть нижчі верстви суспільства, а на вищих мешкають вже більш заможні люди.

Safdie Architects

У реальності така задумка стикається з безліччю інженерних проблем. Але компанію Safdie Architects і інженерну фірму Arup не лякають труднощі: вони представили свій проєкт Orca Toronto, який складається з 9 будівель, з’єднаних між собою мостами, розташованими на різних висотах. Передбачається, що люди, які будуть жити й працювати в таких хмарочосах, зможуть отримати всі необхідні послуги не спускаючись вниз на землю.

Передбачається, що збудовані в ряд вежі займуть загальну площу в 6,5 га, з яких 4,5 будуть відведені під парк. Про висоту будівель поки нічого не відомо, але повідомляється, що 8 з них будуть житловими, а одна – повністю офісною. Загальна кількість квартир у всіх вежах буде близько 3000, а значить в кожному хмарочосі буде від 40 до 50 поверхів.

Safdie Architects

Проєкт нині розглядається міськими чиновниками, тому немає ніякої гарантії, що Orca Toronto буде втілений в реальність. Але дуже сподіваємося, що спорудити таку складну споруду будівельникам все ж вдасться, і це підштовхне до створення подібних будівель і в інших містах світу.

Safdie Architects

Джерело: Safdie Architects.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button