Технології

У Великобританії збираються доставляти посилки за допомогою підземних тунелів

Британська компанія Mole Solutions вивчає можливість використання для доставки поштових повідомлень невеликих роботизованих поїздів, які будуть курсувати по підземним тунелям, подібно міському метро.

Потяги будуть пересуватися на магнітній подушці, аналогічно їх дальнім японським «родичам», з тією лише різницею, що «англійці» будуть споживати значно менше енергії і виділяти при цьому менше тепла.

Тунелі, на думку розробників з Mole Solutions, будуть прориті паралельно існуючій транспортній інфраструктурі, що повністю виключить будь-які перешкоди щодо своєчасної цілодобової доставки пошти.

Сам засіб доставки являє собою сталеві візки розміром 1,3 х 2,4 м, що пересуваються по тунелях з круглим перерізом, які мають невеликий ухил. Завантаження візків проводиться в автоматичному режимі. Доставляти поштову кореспонденцію передбачається на піддонах в спеціальні депо-термінали.

Однак, поки що це лише проект, що вимагає для своєї реалізації значних державних вкладень. Інакше перевірити його життєздатність просто неможливо.

Натхнення: http://www.techcult.ru/


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button