Здоров'я

Фізичні проблеми вбивають алкоголіків рідше, ніж психологічні

Провідні експерти з університету Колорадо прийшли до висновку, що психологічні і соціальні проблеми, що виникають при алкоголізмі, вбивають людей частіше, ніж фізичні.

2db430713a163471bc63298d516981a3

Слід зауважити, що дану інформацію дослідники отримали в результаті здійснення ряду дослідів. Під час проведення випробувань медики задіяли 40 тисяч респондентів. На думку вчених, коли любителі спиртного спілкуються з психологами, ризик передчасної смерті знижується в кілька разів. Однак, навіть допомога лікарів є не такою ефективною, як заняття спортом. Також фахівці зафіксували, що проблеми з емоційністю і нервовою системою можуть спричинити за собою непередбачувані наслідки.

Читайте також: 

Медичні працівники стверджують, що ступінь алкоголізму залежить від наявності у людини друзів і рідних. За словами дослідників, люди, які відвідують клуби анонімних любителів спиртних напоїв, вмирають на 45% частіше інших алкоголіків. В найближчому майбутньому фахівці мають намір реалізувати кілька експериментів, спрямованих на вивчення нових методів боротьби з недугою.

Також вчені відзначили, що залежність від наркотиків не можна порівнювати з алкоголізмом, оскільки помірно-питуща людина може померти через соціально-психологічні проблеми.

Натхнення: http://healthvesti.com/


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button