Земля

У затопленій печері в Мексиці знайшли скелет людини, яка перебуває там 8000 років (фото+відео)

Доісторичний людський скелет, що датується кінцем останнього льодовикового періоду, був виявлений в системі печер в Мексиці. Дослідники вважають, що скелету близько 8000 років.

Археолог-спелеолог Октавіо Дель Ріо зазначив, що вчені не знають, чи було тіло поховано там або ця людина померла прямо в печері. Вчені також поки не знають нічого про саму людину. Він це чи вона, яка вага, чи було у людини захворювання – ці питання ще належить вивчити. Лабораторний аналіз визначить деталі після того, як останки будуть вилучені з печери.

Сам скелет лежить на глибині близько восьми метрів. Археологи вважають, що людина загинула в кінці останнього льодовикового періоду, коли підвищився рівень моря.

Вчені не розкривають місцезнаходження печери з побоювання, що це місце може бути розграбоване. Відомо лише те, що печера знаходиться недалеко від Тулума і узбережжя Карибського моря.

Експерти вважають, що деяким з цих печер загрожують проекти розвитку країни, такі як залізнична магістраль. Археологи вважають, що якщо уряд прокладатиме залізничні магістралі в цьому районі, то 60 кілометрів історії опиняться під загрозою.

Раніше в цих місцях вже знаходили майже повний скелет молодої жінки, яка померла приблизно 13 000 років тому. Подібні залишки та артефакти в цьому регіоні ніколи не можуть бути знайдені, якщо влада не зупинить будівництво.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments