Людина

Учені назвали 5 продуктів для продовження жіночої молодості та краси

Учені назвали 5 продуктів необхідних для продовження жіночої молодості та краси. Фахівці настійно рекомендують включити їх в раціон тим, хто вже переступив 40-річний рубіж.

Перше місце списку з 5 продуктів, які сприяють омолодженню організму, зайняло авокадо. Плід містить велику кількість вітамінів і мінералів, які цілюще впливають на всі системи в цілому, а також, не дивлячись на високу калорійність, за допомогою легкозасвоюваних мононенасичених жирів сприяє схудненню. Крім того, авокадо зменшує відчуття втоми і сонливості, добре впливає на стан шкіри, волосся і нігтів, дає заряд енергії не гірше, ніж кава.

Наступним «омолоджуючим» продуктом є броколі. Ця спаржева капуста не тільки знижує холестерин, перешкоджає виникненню раку, цілюще впливає на здоров’я тих, хто страждає від ожиріння і діабету другого типу, але і дає ефект детоксикації, корисна для збереження зору, а також уповільнює старіння шкіри.

Квасоля сприяє нормалізації гормонального фону, що вкрай актуально для жінок, які стоять на порозі менопаузи. Крім того, вона поліпшує травлення і виводить токсичні речовини та радіонукліди, що добре позначається і на здоров’ї, і на зовнішності.

Замикають список продуктів, необхідних для продовження молодості і краси тих, хто вже переступив 40-річний рубіж, шоколад і часник. Вчені стверджують, що щоденне вживання невеликої кількості чорного шоколаду захищає шкіру від негативного впливу сонячних променів і запобігає виникненню зморшок. Часник ж, на думку фахівців, здатний давати відмінний ефект у боротьбі з целюлітом і позбавлення від токсинів.

Кнопка «Наверх»
Закрыть